Iskra Czernice - rok założenia 1954
Główna
Terminarz
Tabela
Bramki,asysty
Skład
Galeria
Czernice
Sezony 2007/23
Sezon 2007/2008
Sezon 2008/2009
Sezon 2009/2010
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2010
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2011
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2011/2012
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2012/2013
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2013/2014
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2014/2015
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2015/2016
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2016/2017
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2017/2018
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2018/2019
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2019/2020
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2020/2021
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Galeria
Sezon 2021/2022
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Bramki,asysty
Sezon 2022/2023
>
Wyniki
Tabela
Mecze Iskry
Bramki,asysty
Kontakt
JESIEŃ 2020
(podana data i godzina dotyczy meczów Iskry)
Kolejka I - 16.08.2020, godz. 16.00
Iskra Czernice - Orzeł Lipka 5:0 (2:0)
Zryw Sypniewo
-
Iskra Bądecz
0:8
ZKS Zelgniewo
-
Korona Brzeźnica
2:1
Czarni Ferdynandowo
-
Orzeł Osiek
2:6
Noteć Miasteczko
-
Korona Dębno
3:1
Legion Krępsko
-
Jedność Zakrzewo 1:2
Kolejka III - 30.08.2020, godz. 16.00
Iskra Czernice - Zryw Sypniewo 5:3 (0:2)
ZKS Zelgniewo
-
Iskra Bądecz
1:4
Czarni Ferdynandowo
-
Korona Brzeźnica
4:1
Noteć Miasteczko
-
Orzeł Lipka
7:3
Legion Krępsko
-
Orzeł Osiek
0:6
Jedność Zakrzewo
-
Korona Dębno
4:1
Kolejka V - 13.09.2020, godz. 16.00
Iskra Czernice - Iskra Bądecz 2:3 (1:1)
Czarni Ferdynandowo
-
ZKS Zelgniewo
4:0
Noteć Miasteczko
-
Zryw Sypniewo
4:2
Legion Krępsko
-
Korona Brzeźnica
0:5
Jedność Zakrzewo
-
Orzeł Lipka
6:0
Korona Dębno
-
Orzeł Osiek 0:4
Kolejka VII - 27.09.2020, godz. 15.00
Noteć Miasteczko - Iskra Czernice 0:2 (0:0)
Czarni Ferdynandowo
-
Iskra Bądecz
4:1
Legion Krępsko
-
ZKS Zelgniewo
1:5
Jedność Zakrzewo
-
Zryw Sypniewo
4:0
Korona Dębno
-
Korona Brzeźnica
2:6
Orzeł Osiek
-
Orzeł Lipka
1:4
Kolejka IX - 10.10.2020, godz. 16.00
Jedność Zakrzewo - Iskra Czernice 1:2 (0:0)
Noteć Miasteczko
-
Iskra Bądecz
1:2
Legion Krępsko
-
Czarni Ferdynandowo
2:8
Korona Dębno
-
ZKS Zelgniewo
5:0
Orzeł Osiek
-
Zryw Sypniewo
1:2
Orzeł Lipka
-
Korona Brzeźnic
a 2:4
Kolejka XI - 25.10.2020, godz. 14.00
Orzeł Osiek - Iskra Czernice 4:0 (0:0)
Legion Krępsko
-
Iskra Bądecz
0:1
Jedność Zakrzewo
-
Noteć Miasteczko
1:2
Korona Dębno
-
Czarni Ferdynandowo
1:6
Orzeł Lipka
-
ZKS Zelgniewo
7:0
Korona Brzeźnica
-
Zryw Sypniewo 2:3
WIOSNA 2021
Kolejka XV - 25.04.2021, godz. 14.00
Iskra Czernice - ZKS Zelgniewo
3:2 (2:1)
Korona Dębno - Iskra Bądecz
0:5
Jedność Zakrzewo - Orzeł Osiek
1:1
Legion Krępsko - Orzeł Lipka
1:4
Noteć Miasteczko - Korona Brzeźnica
1:3
Czarni Ferdynandowo - Zryw Sypniewo 0:3 (wo)
Kolejka XVI - 08.05.2021, godz. 14.00
Iskra Bądecz - Iskra Czernice 4:1 (3:0)
ZKS Zelgniewo
- Czarni Ferdynandowo 3:5
Zryw Sypniewo
- Noteć Miasteczko 1:2
Korona Brzeźnica
- Legion Krępsko 3:2
Orzeł Lipka - Jedność Zakrzewo
0:3 (wo)
Orzeł Osiek - Korona Dębno
6:1
Kolejka XVIII - 23.05.2021, godz. 15.00
Iskra Czernice
- Noteć Miasteczko
7:2 (3:1)
Iskra Bądecz - Czarni Ferdynandowo
3:3
ZKS Zelgniewo - Legion Krępsko
2:2
Zryw Sypniewo - Jedność Zakrzewo
2:6
Korona Brzeźnica
-
Korona Dębno
12:0
Orzeł Lipka
-
Orzeł Osiek 1:2
Kolejka XIII - 03.06.2
021, godz. 11.00
Iskra Czernice - Korona Brzeźnica
5:2 (2:2)
Jedność Zakrzewo
- Iskra Bądecz 2:2
Korona Dębno - Legion Krępsko
3:0 (wo)
Noteć Miasteczko - Orzeł Osiek
1:2
Czarni Ferdynandowo - Orzeł Lipka
8:5
ZKS Zelgniewo - Zryw Sypniewo
2:4
Kolejka XXI - 13.06.2021, godz. 11.00
Korona Dębno - Iskra Czernice 2:3 (0:3)
Korona Brzeźnica
- Iskra Bądecz 0:5
Orzeł Lipka - Zryw Sypniewo
3:0 (wo)
Orzeł Osiek - ZKS Zelgniewo
3:0 (wo)
Jedność Zakrzewo - Czarni Ferdynandowo
1:0
Legion Krępsko - Noteć Miasteczko
0:3
Kolejka XIV - 27.06.2021, godz. 17.00
Zryw Sypniewo - Iskra Czernice 1:3 (0:3)
Iskra Bądecz - ZKS Zelgniewo
4:2
Korona Brzeźnica - Czarni Ferdynandowo
0:3
Orzeł Lipka - Noteć Miasteczko
3:0
Orzeł Osiek - Legion Krępsko
6:0
Korona Dębno - Jedność Zakrzewo 0:6
Kolejka II - 23.08.2
020, godz. 15.00
Korona Brzeźnica - Iskra Czernice 0:3 (0:0)
Iskra Bądecz
-
Jedność Zakrzewo
1:2
Legion Krępsko
-
Korona Dębno
0:1
Orzeł Osiek
-
Noteć Miasteczko
3:0
Orzeł Lipka
-
Czarni Ferdynandowo
5:2
Zryw Sypniewo
-
ZKS Zelgniewo 1:0
Kolejka IV - 06.09.2020, godz. 16.00
ZKS Zelgniewo - Iskra Czernice 0:3 (0:1)
Iskra Bądecz
-
Korona Dębno
5:2
Orzeł Osiek
-
Jedność Zakrzewo
3:2
Orzeł Lipka
-
Legion Krępsko
9:1
Korona Brzeźnica
-
Noteć Miasteczko
2:3
Zryw Sypniewo
-
Czarni Ferdynandowo
1:4
Kolejka VI - 20.09.2020, godz. 16.00
Iskra Czernice - Czarni Ferdynandowo 5:2 (2:1)
Iskra Bądecz
-
Orzeł Osiek
3:0
Orzeł Lipka
-
Korona Dębno
8:3
Korona Brzeźnica
-
Jedność Zakrzewo
1:3
Zryw Sypniewo
-
Legion Krępsko
1:0
ZKS Zelgniewo
-
Noteć Miasteczko 0:1
Kolejka VIII - 04.10.2020, godz. 15.00
Iskra Czernice - Legion Krępsko 10:0 (5:0)
Iskra Bądecz
-
Orzeł Lipka
7:0
Korona Brzeźnica
-
Orzeł Osiek
3:3
Zryw Sypniewo
-
Korona Dębno
3:0
ZKS Zelgniewo
-
Jedność Zakrzewo
2:5
Czarni Ferdynandowo
-
Noteć Miasteczko 2:2
Kolejka X - 18.10.2020, godz. 15.00
Iskra Czernice - Korona Dębno 1:3 (0:2)
Iskra Bądecz
-
Korona Brzeźnica
5:3
Zryw Sypniewo
-
Orzeł Lipka 2:7
ZKS Zelgniewo
-
Orzeł Osiek
0:2
Czarni Ferdynandowo
-
Jedność Zakrzewo 2:6
Noteć Miasteczko
-
Legion Krępsko 6:3
Kolejka XII - 02.05.2021, godz. 15.00
Orzeł Lipka - Iskra Czernice
1:5 (0:2)
Iskra Bądecz - Zryw Sypniewo
8:0
Korona Brzeźnica - ZKS Zelgniewo
0:3 (wo)
Orzeł Osiek - Czarni Ferdynandowo
4:1
Korona Dębno - Noteć Miasteczko
2:3
Jedność Zakrzewo - Legion Krępsko
6:1
Kolejka XVII - 16.05.2021, godz. 14.30
Czarni Ferdynandowo - Iskra Czernice 3:1 (2:1)
Orzeł Osiek
- Iskra Bądecz 1:0
Korona Dębno - Orzeł Lipka
3:2
Jedność Zakrzewo
- Korona Brzeźnica 8:1
Legion Krępsko
- Zryw Sypniewo 2:2
Noteć Miasteczko - ZKS Zelgniewo 3:1
Kolejka XIX - 30.05.2021, godz. 13.00
Legion Krępsk
o - Iskra Czernice 1:3 (1:0)
Orzeł Lipka
- Iskra Bądecz 1:2
Orzeł Osiek - Korona Brzeźnica
4:0
Korona Dębno - Zryw Sypniewo
3:0 (wo)
Jedność Zakrzewo - ZKS Zelgniewo
5:0
Noteć Miasteczko - Czarni Ferdynandowo 2:4
Kolejka XX - 06.06.2021, godz. 16.00
Iskra Czernice - Jedność Zakrzewo 3:3 (1:2)
Iskra Bądecz - Noteć Miasteczko
3:0 (wo)
Czarni Ferdynandowo - Legion Krępsko
13:1
ZKS Zelgniewo - Korona Dębno
2:1
Zryw Sypniewo - Orzeł Osiek
0:5
Korona Brzeźnic
a - Orzeł Lipka 6:2
Kolejka XXII - 20.06.2021, godz. 16.30
Iskra Czernice - Orzeł Osiek 3:1 (1:1)
Iskra Bądecz - Legion Krępsko
4:0
Noteć Miasteczko - Jedność Zakrzew
o 1:5
Czarni Ferdynandowo - Korona Dębno
4:0
ZKS Zelgniewo - Orzeł Lipka
1:5
Zryw Sypniewo - Korona Brzeźnic
a 4:1